Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

TARİH ATLASIPERS İMPARATORLUĞU HARİTASI

Firmamızın üretmiş olduğu Tarih Atlasının bu sayfasında Pers İmparatorluğu Haritası bulunmaktadır

Atlaslarımızı ve tüm haritalarımızı dilerseniz bizlerden lisanslı olarak bilgisayar ortamında satın alıp firmanızın adına basabilirsiniz.

Pers İmparatorluğu Haritası: Dağınık kabileler halinde yaşayan Persler Büyük Kiryosun çevresinde toplanarak Med imparatorluğuna son vererek M.Ö. 550 yılında pers imparatorluğunu kurmuşlardırII. Artakserkes döneminde devlet hızla çökmeye başlamış, İmparatorluk'ta ayaklanmalar olmuş, daha sonra III. Darious döneminde Büyük İskender Pers İmparatorluğuna son vermiştir. (M.Ö. 330)

 

 

Tarih Atlası Satın Almak İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz

PERS İMPARATORLUĞU HARİTASI

 

Pers İmparatorluğu Haritası İndir - Pers İmparatorluğu Haritası Download

Tüm Harita ve Atlaslarımız T.C. M.S.B. HARİTA GENEL KOMUTANLIĞI Tarafından onaylıdır.

Pers İmparatorluğu Haritası bizlerden aşağıdaki formatlarda Vektörel Pers İmparatorluğu Haritası olarak veya istediğiniz herhangi bir formatta istediğiniz programda çizilmiş Pers İmparatorluğu Haritası Çizim olarak satın alabilirsiniz. Firmanız adına basabilir yada sunum için sunum haritası olarak kullanabilirsiniz.

Pers İmparatorluğu Haritası Pdf - Pers İmparatorluğu Haritası Dwg (Autocad) - Pers İmparatorluğu Haritası Ai (Adobe Illistrator) - Pers İmparatorluğu Haritası Cdr (Corel Draw) - Pers İmparatorluğu Haritası Psd (Adobe Photoshop) - Pers İmparatorluğu Haritası Eps - Pers İmparatorluğu Haritası JPEG - Pers İmparatorluğu Haritası Tiff - Pers İmparatorluğu Haritası Png - Pers İmparatorluğu Haritası Jpg

Web sitemizdeki tüm Harita ve Atlasların Telif Hakları Ekvator Harita'ya aittir, hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde, kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz aşağıdaki site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

www.mapsharita.com/atlas/tarih-atlasi/pers-imparatorlugu-haritasi