Kullanıcı Oyu:  / 4
En KötüEn İyi 

HARİTA BASKISI

Firmamızda dilediğiniz tüm haritaları istediğiniz özelliklerde baskı aldırarak kullanabilirsiniz. Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda isterseniz bir adet isterseniz bin adet istediğiniz ebat ve ölçülerde dilediğiniz özelliklerde size özel hazırlanacak haritayı bilgisayar ortamında seçip sipariş verip bir iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz.

Firmanıza özel Harita Baskısı yaptırmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz

Tercih Edilen Baskı Ebatlarımız

Türkiye Haritası Baskı Ebatları: 75 x 150 cm - 100 x 200 cm - 125 x 250 cm - 150 x 300 cm

Dünya Haritası Baskı Ebatları: 100 x 140 cm - 125 x 200 cm - 150 x 250 cm - 150 x 300 cm

İstanbul Haritası Baskı Ebatları: 100 x 150 cm - 100 x 200 cm - 125 x 250 cm - 150 x 300 cm

Ankara Haritası Baskı Ebatları: 100 x 150 cm - 125 x 200 cm - 150 x 250 cm - 150 x 300 cm

İzmir Haritası Baskı Ebatları: 100 x 150 cm - 125 x 200 cm - 150 x 250 cm - 150 x 300 cm

Diğer haritaların baskı ebatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz

Tercih Edilen Harita Kaplama Çeşitlerimiz 

Pvc Kaplı Duvar Haritası

Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo Halinde)

İpucu: Özellikle haritayı masa üzerine açıp, üzerinde çalışmak, işlemler yapmak yada haritayı rulo haline getirip yanında istediği yere götürmek isteyenler için ideal bir seçimdir.

Pvc Kaplı Yapışkanlı Duvar Kağıdı Haritası

Özel Hp marka yapışkanlı harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo Halinde)

İpucu: Özellikle haritayı duvara bir duvar kağıdı gibi yapıştırıp kullanmak isteyen müşterilerimiz için daha uygundur.

Mantar - Fotoblok Zeminli Duvar Haritası

Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır daha sonra aynı haritanın zemini fotoblok (Mantar zemin) kaplanır. Bu harita duvarda tablo gibi durmaktadır. Harita üzerine harita iğnesi ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.

İpucu: Duvarda tablo gibi çok şık ve durmaktadır, ofis içi istenildiği gibi taşınıp yer değiştirebilinir, 1 kg'dan daha hafiftir, alçıpan duvarlarada monte edilebilir. Ahşap yada metal çerçeve yapılabilir, duvarda çerçevesizde çok şık durmaktadır.

Metal Sac Zeminli - Mıknatıslı Harita

Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanan haritanın zemini metal sac kaplanır. Bu harita duvarda tablo gibi durmaktadır. Mıknatıslı Harita üzerine mıknatıs ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.

İpucu: Duvarda tablo gibi çok şık ve durmaktadır, belli bir duvara sabitlenmesi gerekir, yaklaşık olarak 10 Kg ağırlığındadır, alçıpan duvarlara monte edilemez. Ahşap çerçeve yapılmak zorundadır.

Harita Çerçeve Sistemlerimiz

Haritalarımızı dilerseniz, dilediğiniz renk ve kalınlıklarda, ofisinizdeki dekoratif renklere uyacak şekilde Ahşap yada Metal çerçeve yapabiliriz.

Çok Satan Harita Baskılarımız

DEKORATİF TÜRKİYE HARİTASI

DEKORATİF TÜRKİYE HARİTASI

TÜRKİYE KARAYOLLARI HARİTASI

TÜRKİYE KARAYOLLARI HARİTASI

DÜNYA KARAYOLLARI HARİTASI

DÜNYA KARAYOLLARI HARİTASI

 

İSTANBUL KARAYOLLARI HARİTASI

İSTANBUL KARAYOLLARI HARİTASI

HARİTA BASKISI - 4.0 out of 5 based on 4 votes