Kullanıcı Oyu:  / 13
En KötüEn İyi 

TÜRKİYE HARİTASI BASKISI

Firmamız 14 yıldır müşterilerine istediğiniz özellik ve ebatlarda Türkiye Haritası üretmektedir. Haritalarımızın tamamı elimizde çizim olarak bulunduğundan haritaların tüm içerik, renk ve özellikleri müşterilerimizin istediği özelliklerde hazırlanmaktadır. Firmamızdan Türkiye Haritasını dilerseniz Siyasi Türkiye HaritasıFiziki Türkiye HaritasıTürkiye Karayolları Haritası, Türkiye Bölgeler Haritası veya Türkiye Limanlar Haritası olarak istediğiniz ebatta üzerine istediğiniz bilgileri ekleyerek bastırıp satın alıp duvarınızda kullanabilir, yada matbaamızda dilediğiniz sayıda Türkiye Haritası Baskısı yaptırıp müşterilerinize dağıtabilirsiniz. Türkiye Haritamızda Otoban, Anayol, Tali Yol, Köy yolu, Stabilize yolları, Türkiye'nin tüm İlleri, İlçeleri, Bucakları ve Toplam 10.000 adet köyü,  Türkiye Limanlar Haritamızda ise Tüm Bunlara Ek Olarak Türkiyedeki Tüm Limanları ve Deniz Yollarını Bulabilirsiniz.                          Haritamız Türkiye'de Bulabileceğiniz En Detaylı Türkiye Haritasıdır. 

Firmanıza özel Türkiye Haritası Baskısı yaptırmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz

Türkiye Haritası Dijital Baskı Ebatları:75 x 150 cm - 100 x 200 cm - 125 x 250 cm - 150 x 300 cm

Türkiye Haritası Dijital Baskı ve Kaplama Çeşitlerimiz

1 - Pvc Kaplı Duvar Haritası
Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanır. Haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo Halinde Teslim Edilir.)
İpucu: Özellikle haritayı masa üzerine açıp, üzerinde çalışmak, işlemler yapmak yada haritayı rulo haline getirip yanında istediği yere götürmek isteyenler için ideal bir seçimdir.
2 - Pvc Kaplı Yapışkanlı Duvar Kağıdı Haritası
Özel Hp marka yapışkanlı harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanır. Haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo Halinde Teslim Edilir.)
İpucu: Özellikle haritayı duvara yada herhangi bir materyale yapıştırıp kullanmak isteyen müşterilerimiz için daha uygundur.
3 - Mantar - Fotoblok - Foreks Zeminli Duvar Haritası
Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanır daha sonra haritanın zemini fotoblok (Mantar zemin yada Foreks) kaplanır. Bu harita duvarda tablo gibi durmaktadır. Üzerine harita iğnesi ile noktalama yapabilir(Fotoblok zemin için), boardmarker kalemle yazıp silip, üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.
İpucu: Duvarda tablo gibi çok şık ve durmaktadır, ofis içi istenildiği gibi taşınıp yer değiştirebilinir, 1 kg'dan daha hafiftir, alçıpan duvarlarada monte edilebilir. Ahşap yada metal çerçeve yapılabilir, duvarda çerçevesizde çok şık durmaktadır.
4 - Metal Sac Zeminli - Mıknatıslı Harita
Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanan haritanın zemini metal sac kaplanır. Bu harita duvarda tablo gibi durmaktadır. Mıknatıslı Harita üzerine mıknatıs ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.
İpucu: Duvarda tablo gibi çok şık ve durmaktadır, belli bir duvara sabitlenmesi gerekir, yaklaşık olarak 15 Kg ağırlığındadır, alçıpan duvarlara monte edilemez. Ahşap çerçeve yapılmak zorundadır.
Harita Çerçeve Sistemlerimiz
Haritalarımızı dilerseniz, dilediğiniz renk ve kalınlıklarda, ofisinizdeki dekoratif renklere uyacak şekilde Ahşap yada Metal çerçeve yapabiliriz.

ÖRNEK SİYASİ TÜRKİYE HARİTASI  (100 x 200 cm - 125 x 250 cm yada 150 x 300 cm)

TÜRKİYE HARİTASI BASKISI

ÖRNEK FİZİKİ TÜRKİYE HARİTASI  (100 x 200 cm - 125 x 250 cm yada 150 x 300 cm)

TÜRKİYE HARİTASI BASKISI

ÖRNEK TÜRKİYE BÖLGELER HARİTASI  (100 x 200 cm - 125 x 250 cm yada 150 x 300 cm) 

TÜRKİYE HARİTASI BASKISI

ÖRNEK TÜRKİYE HARİTASI (70 x 100 cm - 75 x 150 cm)

TÜRKİYE HARİTASI BASKISI

Türkiye Haritası Baskısı Nereden Alınır - Türkiye Haritası Baskısı Nerede Satılır - Türkiye Haritası Baskısı Satış - Firma iletişim bilgilerimiz için tıklayınız.

Web sitemizdeki tüm Harita ve Atlasların Telif Hakları Ekvator Harita'ya aittir, hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde, kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz aşağıdaki site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

www.mapsharita.com/harita-baskisi/turkiye-haritasi-baskisi

TÜRKİYE HARİTASI BASKISI - 4.7 out of 5 based on 13 votes