Kullanıcı Oyu:  / 28
En KötüEn İyi 

DUVAR HARİTASI

Firmamız tam 14 yıldır Duvar Haritası çözümleri sunmaktadır, 2.000 den fazla firma ve 500'e yakın kamu kurumu firmamızın kendileri için özel olarak ürettiği Duvar Haritalarını kullanmaktadırlar. Duvar Haritası kullanan müşterimizi genelde Detaylı Duvar Haritası tercih etmektedirler. Ancak dilerseniz daha sade içeriği azaltılmış ve yazıları büyütülmüş haritalarımızıda büyük ebatlarda basıp Duvar Haritası olarak kullanabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız Türkiye Haritası - Dünya Haritası - İstanbul Haritası - Ankara Haritası - İzmir Haritası veya Türkiye'nin 81 ili, 100 İlçesi veya Turistik Bölgesi içinden herhangi birini Fiziki yada Siyasi olarak, Sokak Sokak gösteren Şehir Haritası yada Köy Köy gösteren İl Haritası olarak satın alabilirsiniz.

Duvar Haritası Satın Almak İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz

Harita Basımı ve Kaplama Çeşitlerimiz

1 - Pvc Kaplı Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo halinde teslim edilir, kargo ile gönderilebilir)

2 - Pvc Kaplı Yapışkanlı Duvar Kağıdı Haritası: Özel Hp marka yapışkanlı harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo halinde teslim edilir, kargo ile gönderilebilir)

3 - Mantar - Fotoblok Zeminli Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanır, sonra aynı haritanın zemini fotoblok (Mantar zemin) kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Üzerine harita iğnesi ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.

4 - Metal Sac Zeminli - Mıknatıslı Harita: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanan haritanın zemini metal sac kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Üzerine mıknatıs ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.

 

ÇOK SATAN DUVAR HARİTALARIMIZ

Detaylı Türkiye Haritası : 100 x 200 cm - 125 x 250 cm - 150 x 300 cm (Yada sizin istediğiniz herhangi bir ebatta)

DUVAR HARİTASI

 

Detaylı Dünya Haritası : 150 x 250 cm - 150 x 300 cm (Yada sizin istediğiniz herhangi bir ebatta)

DUVAR HARİTASI

 

İstanbul Duvar Haritası :  100 x 150 cm - 100 x 200 cm - 125 x 250 cm - 150 x 300 cm (Yada sizin istediğiniz herhangi bir ebatta)

 İSTANBUL DUVAR HARİTASI

 

Türkiye'nin 81 İlinin Köy Köy Detaylı İl Haritası: 70 x 100 cm - 100 x 150 cm - 150 x 225 cm (Yada sizin istediğiniz herhangi bir ebatta)

İL HARİTASI DUVAR HARİTASI

 

Türkiye'nin 81 İlinin Sokak Sokak Detaylı Haritası: 100 x 200 cm - 125 x 250 cm - 150 x 300 cm (Yada sizin istediğiniz herhangi bir ebatta)

DUVAR HARİTASI SOKAK HARİTASI

Duvar Haritası nereden alınır, Duvar Haritası nerede satılır? Duvar Haritası Satış için firma iletişim bilgilerimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

www.mapsharita.com/iletişim

 

Duvar Haritası İndir - Duvar Haritası Download

DUVAR HARİTASI - 4.2 out of 5 based on 28 votes