Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

TARİH ATLASIGERİLEME DÖNEMİNDE OSMANLI İMPARATORLUĞU HARİTASI

Firmamızın üretmiş olduğu Tarih Atlasının bu sayfasında Gerileme Döneminde Osmanlı İmparatorluğu Haritası bulunmaktadır

Atlaslarımızı ve tüm haritalarımızı dilerseniz bizlerden lisanslı olarak bilgisayar ortamında satın alıp firmanızın adına basabilirsiniz.

Gerileme Döneminde Osmanlı İmparatorluğu Haritası: Osmanlı İmparatorluğu Gerileme Dönemi, Karlofça Antlaşması’ndan (1699) sonra başlamıştır. Bu dönemde Karlofça ve İstanbul Antlaşması’yla kaybedilen yerleri geri almak ve mevcut toprakları korumak amacıyla batıda Avusturya ve Venedik, kuzeyde Rusya ve doğuda İran ile savaşlar yapılmıştır. Fakat bu savaşlar, dahada geriye gidilmesine yol açmıştır.

 

Tarih Atlası Satın Almak İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz

GERİLEME DÖNEMİNDE OSMANLI İMPARATORLUĞU HARİTASI

 

Gerileme Döneminde Osmanlı İmparatorluğu Haritası İndir - Gerileme Döneminde Osmanlı İmparatorluğu Haritası Download

Tüm Harita ve Atlaslarımız T.C. M.S.B. HARİTA GENEL KOMUTANLIĞI Tarafından onaylıdır.

Gerileme Döneminde Osmanlı İmparatorluğu Haritası bizlerden aşağıdaki formatlarda Vektörel Gerileme Döneminde Osmanlı İmparatorluğu Haritası olarak veya istediğiniz herhangi bir formatta istediğiniz programda çizilmiş Gerileme Döneminde Osmanlı İmparatorluğu Haritası Çizim olarak satın alabilirsiniz. Firmanız adına basabilir yada sunum için sunum haritası olarak kullanabilirsiniz.

Gerileme Döneminde Osmanlı İmparatorluğu Haritası Pdf - Gerileme Döneminde Osmanlı İmparatorluğu Haritası Dwg (Autocad) - Gerileme Döneminde Osmanlı İmparatorluğu Haritası Ai (Adobe Illistrator) - Gerileme Döneminde Osmanlı İmparatorluğu Haritası Cdr (Corel Draw) - Gerileme Döneminde Osmanlı İmparatorluğu Haritası Psd (Adobe Photoshop) - Gerileme Döneminde Osmanlı İmparatorluğu Haritası Eps - Gerileme Döneminde Osmanlı İmparatorluğu Haritası JPEG - Gerileme Döneminde Osmanlı İmparatorluğu Haritası Tiff - Gerileme Döneminde Osmanlı İmparatorluğu Haritası Png - Gerileme Döneminde Osmanlı İmparatorluğu Haritası Jpg

Web sitemizdeki tüm Harita ve Atlasların Telif Hakları Ekvator Harita'ya aittir, hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde, kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz aşağıdaki site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

www.mapsharita.com/atlas/tarih-atlasi/gerileme-doneminde-osmanli-imparatorlugu-haritasi