Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

TARİH ATLASIHAÇLI SEFERLERİ HARİTASI

Firmamızın üretmiş olduğu Tarih Atlasının bu sayfasında Haçlı Seferleri Haritası bulunmaktadır

Atlaslarımızı ve tüm haritalarımızı dilerseniz bizlerden lisanslı olarak bilgisayar ortamında satın alıp firmanızın adına basabilirsiniz.

Haçlı Seferleri Haritası: Avrupalı’ların din adamlarının önderliğinde birleşerek Hıristiyanlarca kutsal sayılan Kudüs, Antakya, İskenderiye gibi yerleri almak amacıyla düzenledikleri seferlere “Haçlı Seferleri” denir. 1096–1270 yılları arasında 8 haçlı seferi düzenlenmiştir. Askerlerin kıyafetlerine haç işareti koydukları için kendilerine “Haçlı” denilmiştir.

 

Tarih Atlası Satın Almak İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz

HAÇLI SEFERLERİ HARİTASI

 

Haçlı Seferleri Haritası İndir - Haçlı Seferleri Haritası Download

Tüm Harita ve Atlaslarımız T.C. M.S.B. HARİTA GENEL KOMUTANLIĞI Tarafından onaylıdır.

Haçlı Seferleri Haritası bizlerden aşağıdaki formatlarda Vektörel Haçlı Seferleri Haritası olarak veya istediğiniz herhangi bir formatta istediğiniz programda çizilmiş Haçlı Seferleri Haritası Çizim olarak satın alabilirsiniz. Firmanız adına basabilir yada sunum için sunum haritası olarak kullanabilirsiniz.

Haçlı Seferleri Haritası Pdf - Haçlı Seferleri Haritası Dwg (Autocad) - Haçlı Seferleri Haritası Ai (Adobe Illistrator) - Haçlı Seferleri Haritası Cdr (Corel Draw) - Haçlı Seferleri Haritası Psd (Adobe Photoshop) - Haçlı Seferleri Haritası Eps - Haçlı Seferleri Haritası JPEG - Haçlı Seferleri Haritası Tiff - Haçlı Seferleri Haritası Png - Haçlı Seferleri Haritası Jpg

Web sitemizdeki tüm Harita ve Atlasların Telif Hakları Ekvator Harita'ya aittir, hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde, kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz aşağıdaki site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

www.mapsharita.com/atlas/tarih-atlasi/hacli-seferleri-haritasi