Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 

TARİH ATLASISEVR ANTLAŞMASI HARİTASI

Firmamızın üretmiş olduğu Tarih Atlasının bu sayfasında Sevr Antlaşması Haritası bulunmaktadır

Atlaslarımızı ve tüm haritalarımızı dilerseniz bizlerden lisanslı olarak bilgisayar ortamında satın alıp firmanızın adına basabilirsiniz.

Sevr Antlaşması Haritası: (10 Ağustos 1920) I. Dünya Savaşı sonrasında İtilâf Devletleri ile Osmanlı İmparatorluğu hükümeti arasında 10 Ağustos 1920'de Fransa'nın başkenti Paris'in 3 km batısındaki Sevr şehrinde imzalanmıştır. Sevr antlaşması Türk halkının verdiği kurtuluş mücadelesi sonucunda uygulamaya konulamamış, daha sonra I. Dünya savaşı sonrasında Lozan barış antlaşması imzalanmıştır

 

Tarih Atlası Satın Almak İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz

SEVR ANTLAŞMASI HARİTASI

 

Sevr Antlaşması Haritası İndir - Sevr Antlaşması Haritası Download

Tüm Harita ve Atlaslarımız T.C. M.S.B. HARİTA GENEL KOMUTANLIĞI Tarafından onaylıdır.

Sevr Antlaşması Haritası bizlerden aşağıdaki formatlarda Vektörel Sevr Antlaşması Haritası olarak veya istediğiniz herhangi bir formatta istediğiniz programda çizilmiş Sevr Antlaşması Haritası Çizim olarak satın alabilirsiniz. Firmanız adına basabilir yada sunum için sunum haritası olarak kullanabilirsiniz.

Sevr Antlaşması Haritası Pdf - Sevr Antlaşması Haritası Dwg (Autocad) - Sevr Antlaşması Haritası Ai (Adobe Illistrator) - Sevr Antlaşması Haritası Cdr (Corel Draw) - Sevr Antlaşması Haritası Psd (Adobe Photoshop) - Sevr Antlaşması Haritası Eps - Sevr Antlaşması Haritası JPEG - Sevr Antlaşması Haritası Tiff - Sevr Antlaşması Haritası Png - Sevr Antlaşması Haritası Jpg

Web sitemizdeki tüm Harita ve Atlasların Telif Hakları Ekvator Harita'ya aittir, hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde, kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz aşağıdaki site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

www.mapsharita.com/atlas/tarih-atlasi/sevr-antlasmasi-haritasi

 

SEVR ANTLAŞMASI HARİTASI - 5.0 out of 5 based on 1 vote