Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

TARİH ATLASIİSKİTLER HARİTASI

Firmamızın üretmiş olduğu Tarih Atlasının bu sayfasında İskitler Haritası bulunmaktadır

Atlaslarımızı ve tüm haritalarımızı dilerseniz bizlerden lisanslı olarak bilgisayar ortamında satın alıp firmanızın adına basabilirsiniz.

İskitler Haritası: M.Ö. Sekizinci ve yedinci yüzyıllarda Orta Asyadan güney Rusya’ya göç ederek M.Ö. 6. Yüzyılda Tuna-Volga ırmakları arasındaki geniş bölgede devlet kuran bir bozkır kavmi. Bu kavme Persler Saka, Yunanlılar İskit adını vermişlerdir. İskitlerin M.Ö. 9. Yüzyılda Altay Dağlarının doğusunda yaşadıkları tahmin edilmektedir.

 

Tarih Atlası Satın Almak İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz

İSKİTLER HARİTASI

 

İskitler Haritası İndir - İskitler Haritası Download

Tüm Harita ve Atlaslarımız T.C. M.S.B. HARİTA GENEL KOMUTANLIĞI Tarafından onaylıdır.

İskitler Haritası bizlerden aşağıdaki formatlarda Vektörel İskitler Haritası olarak veya istediğiniz herhangi bir formatta istediğiniz programda çizilmiş İskitler Haritası Çizim olarak satın alabilirsiniz. Firmanız adına basabilir yada sunum için sunum haritası olarak kullanabilirsiniz.

İskitler Haritası Pdf - İskitler Haritası Dwg (Autocad) - İskitler Haritası Ai (Adobe Illistrator) - İskitler Haritası Cdr (Corel Draw) - İskitler Haritası Psd (Adobe Photoshop) - İskitler Haritası Eps - İskitler Haritası JPEG - İskitler Haritası Tiff - İskitler Haritası Png - İskitler Haritası Jpg

Web sitemizdeki tüm Harita ve Atlasların Telif Hakları Ekvator Harita'ya aittir, hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde, kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz aşağıdaki site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

www.mapsharita.com/atlas/tarih-atlasi/iskitler-haritasi