Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

TARİH ATLASISAKALAR HARİTASI

Firmamızın üretmiş olduğu Tarih Atlasının bu sayfasında Sakalar Haritası bulunmaktadır

Atlaslarımızı ve tüm haritalarımızı dilerseniz bizlerden lisanslı olarak bilgisayar ortamında satın alıp firmanızın adına basabilirsiniz.

Sakalar Haritası: M.Ö. Sekizinci ve yedinci yüzyıllarda Orta Asyadan güney Rusya’ya göç ederek M.Ö. 6. Yüzyılda Tuna-Volga ırmakları arasındaki geniş bölgede devlet kuran bir bozkır kavmi. Bu kavme Persler Saka, Yunanlılar İskit adını vermişlerdir. İskitlerin M.Ö. 9. Yüzyılda Altay Dağlarının doğusunda yaşadıkları tahmin edilmektedir.

 

Tarih Atlası Satın Almak İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz

SAKALAR HARİTASI

 

Sakalar Haritası İndir - Sakalar Haritası Download

Tüm Harita ve Atlaslarımız T.C. M.S.B. HARİTA GENEL KOMUTANLIĞI Tarafından onaylıdır.

Sakalar Haritası bizlerden aşağıdaki formatlarda Vektörel Sakalar Haritası olarak veya istediğiniz herhangi bir formatta istediğiniz programda çizilmiş Sakalar Haritası Çizim olarak satın alabilirsiniz. Firmanız adına basabilir yada sunum için sunum haritası olarak kullanabilirsiniz.

Sakalar Haritası Pdf - Sakalar Haritası Dwg (Autocad) - Sakalar Haritası Ai (Adobe Illistrator) - Sakalar Haritası Cdr (Corel Draw) - Sakalar Haritası Psd (Adobe Photoshop) - Sakalar Haritası Eps - Sakalar Haritası JPEG - Sakalar Haritası Tiff - Sakalar Haritası Png - Sakalar Haritası Jpg

Web sitemizdeki tüm Harita ve Atlasların Telif Hakları Ekvator Harita'ya aittir, hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde, kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz aşağıdaki site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

www.mapsharita.com/atlas/tarih-atlasi/sakalar-haritasi