Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

TARİH ATLASIİKİNCİ GÖKTÜRK DEVLETİ HARİTASI

Firmamızın üretmiş olduğu Tarih Atlasının bu sayfasında İkinci Göktürk Devleti Haritası bulunmaktadır

Atlaslarımızı ve tüm haritalarımızı dilerseniz bizlerden lisanslı olarak bilgisayar ortamında satın alıp firmanızın adına basabilirsiniz.

İkinci Göktürk Devleti Haritası: l. Köktürk Devleti'nin yıkılmasından sonra yaklaşık 50 yıl Çin hakimiyeti altında kalan Türkler, Kutluk İlteriş Kağan önderliğinde II. Köktürk Devleti'ni kur­muşlardır. Bilge Kağan ve Kültigin dönemi II. Köktürkler'in en parlak dönemi olmuştur. 731'de Kültigin'in, 734'de de Bilge Kağan'ın ölümüyle devlet taht kavgaları sonu­cunda zayıflamış ve diğer Türk boylarından olan Basmiller, Karluklar ve Uygurlar tarafından 745'de yı­kılmış ve yerine Uygur Devleti kurulmuştur.

 

Tarih Atlası Satın Almak İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz

İKİNCİ GÖKTÜRK DEVLETİ HARİTASI

 

İkinci Göktürk Devleti Haritası İndir - İkinci Göktürk Devleti Haritası Download

Tüm Harita ve Atlaslarımız T.C. M.S.B. HARİTA GENEL KOMUTANLIĞI Tarafından onaylıdır.

İkinci Göktürk Devleti Haritası bizlerden aşağıdaki formatlarda Vektörel İkinci Göktürk Devleti Haritası olarak veya istediğiniz herhangi bir formatta istediğiniz programda çizilmiş İkinci Göktürk Devleti Haritası Çizim olarak satın alabilirsiniz. Firmanız adına basabilir yada sunum için sunum haritası olarak kullanabilirsiniz.

İkinci Göktürk Devleti Haritası Pdf - İkinci Göktürk Devleti Haritası Dwg (Autocad) - İkinci Göktürk Devleti Haritası Ai (Adobe Illistrator) - İkinci Göktürk Devleti Haritası Cdr (Corel Draw) - İkinci Göktürk Devleti Haritası Psd (Adobe Photoshop) - İkinci Göktürk Devleti Haritası Eps - İkinci Göktürk Devleti Haritası JPEG - İkinci Göktürk Devleti Haritası Tiff - İkinci Göktürk Devleti Haritası Png - İkinci Göktürk Devleti Haritası Jpg

Web sitemizdeki tüm Harita ve Atlasların Telif Hakları Ekvator Harita'ya aittir, hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde, kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz aşağıdaki site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

www.mapsharita.com/atlas/tarih-atlasi/ikinci-gokturk-devleti-haritasi