Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 

TARİH ATLASIGÖKTÜRK DEVLETİ HARİTASI

Firmamızın üretmiş olduğu Tarih Atlasının bu sayfasında Göktürk Devleti Haritası bulunmaktadır

Atlaslarımızı ve tüm haritalarımızı dilerseniz bizlerden lisanslı olarak bilgisayar ortamında satın alıp firmanızın adına basabilirsiniz.

Göktürk Devleti Haritası: Köktürk Devleti, ilk defa “Türk” adını taşıyan bir Türk devletidir. Köktürk Devleti 552'de Orta Asya'daki Avar hakimiyetine son veren Bumin Kağan tarafından Ötügen merkez olmak üzere kurulmuştur. İç çekişmeler sonucunda Köktürk Devleti 582'de Do­ğu ve Batı olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Doğu Köktürkleri 630'da, Batı Köktürkleri ise 659'da Çin haki­miyeti altına girmesiyle I. Köktürk Devleti yıkılmıştır.

 

Tarih Atlası Satın Almak İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz

GÖKTÜRK DEVLETİ HARİTASI

 

Göktürk Devleti Haritası İndir - Göktürk Devleti Haritası Download

Tüm Harita ve Atlaslarımız T.C. M.S.B. HARİTA GENEL KOMUTANLIĞI Tarafından onaylıdır.

Göktürk Devleti Haritası bizlerden aşağıdaki formatlarda Vektörel Göktürk Devleti Haritası olarak veya istediğiniz herhangi bir formatta istediğiniz programda çizilmiş Göktürk Devleti Haritası Çizim olarak satın alabilirsiniz. Firmanız adına basabilir yada sunum için sunum haritası olarak kullanabilirsiniz.

Göktürk Devleti Haritası Pdf - Göktürk Devleti Haritası Dwg (Autocad) - Göktürk Devleti Haritası Ai (Adobe Illistrator) - Göktürk Devleti Haritası Cdr (Corel Draw) - Göktürk Devleti Haritası Psd (Adobe Photoshop) - Göktürk Devleti Haritası Eps - Göktürk Devleti Haritası JPEG - Göktürk Devleti Haritası Tiff - Göktürk Devleti Haritası Png - Göktürk Devleti Haritası Jpg

Web sitemizdeki tüm Harita ve Atlasların Telif Hakları Ekvator Harita'ya aittir, hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde, kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz aşağıdaki site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

www.mapsharita.com/atlas/tarih-atlasi/gokturk-devleti-haritasi

 

GÖKTÜRK DEVLETİ HARİTASI - 2.0 out of 5 based on 1 vote