Kullanıcı Oyu:  / 2
En KötüEn İyi 

DUVAR HARİTASI NEDİR

Firmamız tam 14 yıldır Duvar Haritası çözümleri sunmaktadır, 2.000 den fazla firma ve 500'e yakın kamu kurumu firmamızın kendileri için özel olarak ürettiği Duvar Haritasını kullanmaktadırlar. Her firmanın Duvar Haritası ihtiyacı farklıdır, Kimi firmalar Dağıtım, Bayi Yapılanması, Bölge Sınırlaması vb işlemlerinde kullanmak için Duvar Haritası alırlar, kimileri Dekoratif amaçlı Toplantı Odası yada Genel Müdür Odalarında kullanmak için Duvar Haritasına ihtiyaç duyarlar. Firmamız her türlü harita ihtiyacında firmaların isteklerini dinleyerek onlar için en uygun olan harita çeşidini, ebadını, kaplama çeşitlerini belirleyerek satış aşamasında firmalara yol göstermektedir.   Duvar Haritası Satın Almak İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz

Duvar Haritası İçin Baskı ve Kaplama Çeşitlerimiz

1 - Pvc Kaplı Dev Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo halinde teslim edilir, kargo ile gönderilebilir)
2 - Pvc Kaplı Yapışkanlı Dev Duvar Kağıdı Haritası: Özel Hp marka yapışkanlı harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo halinde teslim edilir, kargo ile gönderilebilir)
3 - Mantar - Fotoblok - Foreks Zeminli Dev Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanır, sonra aynı haritanın zemini fotoblok (Mantar zemin) kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Üzerine harita iğnesi ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.
4 - Metal Sac Zeminli - Mıknatıslı Dev Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanan haritanın zemini metal sac kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Üzerine mıknatıs ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.ilirsiniz.

Örnek Türkiye Duvar Haritası

DUVAR HARİTASI

Örnek Dünya Duvar Haritası

DUVAR HARİTASI

Örnek İstanbul Duvar Haritası

DUVAR HARİTASI

Web sitemizdeki tüm Harita ve Atlasların Telif Hakları Ekvator Harita'ya aittir, hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde, kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz aşağıdaki site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

www.mapsharita.com/duvar-haritasi/duvar-haritasi-nedir

 

 

DUVAR HARİTASI NEDİR - 5.0 out of 5 based on 2 votes