Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 

ORTADOĞU DUVAR HARİTASI

Firmamız tam 14 yıldır Ortadoğu Duvar Haritası çözümleri sunmaktadır, 2.000 den fazla firma ve 500'e yakın kamu kurumu firmamızın kendileri için özel olarak ürettiği Ortadoğu Duvar Haritasını kullanmaktadırlar. Duvar Haritası kullanan müşterimizi genelde Detaylı Ortadoğu Duvar Haritası tercih etmektedirler. Ancak dilerseniz daha sade içeriği azaltılmış ve yazıları büyütülmüş Ortadoğu Duvar Haritalarımızıda büyük ebatlarda kullanabilirsiniz. Firmamızdan satın alacağınız Ortadoğu Duvar Haritası Ortadoğu'de bulabileceğiniz En Detaylı ve En Kaliteli Ortadoğu Duvar Haritasıdır.  Ortadoğu Duvar Haritası Satın Almak İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz

Ortadoğu Duvar Haritası Baskı ve Kaplama Çeşitlerimiz

1 - Pvc Kaplı Ortadoğu Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo halinde teslim edilir, kargo ile gönderilebilir)
2 - Pvc Kaplı Yapışkanlı Ortadoğu Duvar Kağıdı Haritası: Özel Hp marka yapışkanlı harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo halinde teslim edilir, kargo ile gönderilebilir)
3 - Mantar - Fotoblok - Foreks Zeminli Ortadoğu Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanır, sonra aynı haritanın zemini fotoblok (Mantar zemin) kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Üzerine harita iğnesi ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.
4 - Metal Sac Zeminli - Mıknatıslı Ortadoğu Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanan haritanın zemini metal sac kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Üzerine mıknatıs ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.ilirsiniz.

Ortadoğu Duvar Haritası

ORTADOĞU DUVAR HARİTASI

Ortadoğu Duvar Haritası Nereden Alınır - Ortadoğu Duvar Haritası Nerede Satılır - Ortadoğu Duvar Haritası Satış - Firma İletişim Bilgilerimiz İçin Tıklayınız.

Ortadoğu Duvar Haritası İndir - Ortadoğu Duvar Haritası Download

Web sitemizdeki tüm Harita ve Atlasların Telif Hakları Ekvator Harita'ya aittir, hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde, kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz aşağıdaki site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

www.mapsharita.com/duvar-haritasi/ortadogu-duvar-haritasi

 

 

ORTADOĞU DUVAR HARİTASI - 5.0 out of 5 based on 1 vote