Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

DÜNYA DUVAR HARİTASI

Firmamız tam 14 yıldır Dünya Duvar Haritası çözümleri sunmaktadır, 2.000 den fazla firma ve 500'e yakın kamu kurumu firmamızın kendileri için özel olarak ürettiği Dünya Duvar Haritasını kullanmaktadırlar. Duvar Haritası kullanan müşterimizi genelde Detaylı Dünya Duvar Haritası tercih etmektedirler. Ancak dilerseniz daha sade içeriği azaltılmış ve yazıları büyütülmüş Dünya Duvar Haritalarımızıda büyük ebatlarda kullanabilirsiniz. Firmamızdan satın alacağınız Dünya Duvar Haritası Türkiye'de bulabileceğiniz En Detaylı ve En Kaliteli Dünya Duvar Haritasıdır.  Dünya Duvar Haritası Satın Almak İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz

Dünya Duvar Haritası Baskı ve Kaplama Çeşitlerimiz

1 - Pvc Kaplı Dünya Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo halinde teslim edilir, kargo ile gönderilebilir)
2 - Pvc Kaplı Yapışkanlı Dünya Duvar Kağıdı Haritası: Özel Hp marka yapışkanlı harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo halinde teslim edilir, kargo ile gönderilebilir)
3 - Mantar - Fotoblok - Foreks Zeminli Dünya Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanır, sonra aynı haritanın zemini fotoblok (Mantar zemin) kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Üzerine harita iğnesi ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.
4 - Metal Sac Zeminli - Mıknatıslı Dünya Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanan haritanın zemini metal sac kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Üzerine mıknatıs ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.ilirsiniz.

Siyasi Dünya Duvar Haritası: 150 x 250 cm

DÜNYA DUVAR HARİTASI

Fiziki Dünya Duvar Haritası

FİZİKİ DÜNYA DUVAR HARİTASI

Kahverengi - Eski Görünümlü - Eskitme Dünya Duvar HaritasıDÜNYA DUVAR HARİTASI

Dünya Duvar Haritası Uygulaması: 150 x 300 cm

DUVAR HARİTASI UYGULAMASI

Dünya Duvar Haritası Nereden Alınır - Dünya Duvar Haritası Nerede Satılır - Dünya Duvar Haritası Satış - Firma İletişim Bilgilerimiz İçin Tıklayınız.

Dünya Duvar Haritası İndir - Dünya Duvar Haritası Download

Web sitemizdeki tüm Harita ve Atlasların Telif Hakları Ekvator Harita'ya aittir, hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde, kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz aşağıdaki site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

www.mapsharita.com/duvar-haritasi/dunya-duvar-haritasi