Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

AMERİKA DUVAR HARİTASI

Firmamız tam 14 yıldır Amerika Duvar Haritası çözümleri sunmaktadır, 2.000 den fazla firma ve 500'e yakın kamu kurumu firmamızın kendileri için özel olarak ürettiği Amerika Duvar Haritasını kullanmaktadırlar. Duvar Haritası kullanan müşterimizi genelde Detaylı Amerika Duvar Haritası tercih etmektedirler. Ancak dilerseniz daha sade içeriği azaltılmış ve yazıları büyütülmüş Amerika Duvar Haritalarımızıda büyük ebatlarda kullanabilirsiniz. Firmamızdan satın alacağınız Amerika Duvar Haritası Amerika'de bulabileceğiniz En Detaylı ve En Kaliteli Amerika Duvar Haritasıdır.  Amerika Duvar Haritası Satın Almak İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz

Amerika Duvar Haritası Baskı ve Kaplama Çeşitlerimiz

1 - Pvc Kaplı Amerika Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo halinde teslim edilir, kargo ile gönderilebilir)
2 - Pvc Kaplı Yapışkanlı Amerika Duvar Kağıdı Haritası: Özel Hp marka yapışkanlı harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo halinde teslim edilir, kargo ile gönderilebilir)
3 - Mantar - Fotoblok - Foreks Zeminli Amerika Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanır, sonra aynı haritanın zemini fotoblok (Mantar zemin) kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Üzerine harita iğnesi ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.
4 - Metal Sac Zeminli - Mıknatıslı Amerika Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanan haritanın zemini metal sac kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Üzerine mıknatıs ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.ilirsiniz.

Amerika Duvar Haritası

AMERİKA DUVAR HARİTASI

Amerika Duvar Haritası Nereden Alınır - Amerika Duvar Haritası Nerede Satılır - Amerika Duvar Haritası Satış - Firma İletişim Bilgilerimiz İçin Tıklayınız.

Amerika Duvar Haritası İndir - Amerika Duvar Haritası Download

Web sitemizdeki tüm Harita ve Atlasların Telif Hakları Ekvator Harita'ya aittir, hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde, kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz aşağıdaki site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

www.mapsharita.com/duvar-haritasi/amerika-duvar-haritasi