Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

KÜÇÜK ÖLÇEKLİ DUVAR HARİTASI

Firmamız tam 14 yıldır Küçük Ölçekli Duvar Haritası çözümleri sunmaktadır, 2.000 den fazla firma ve 500'e yakın kamu kurumu firmamızın kendileri için özel olarak ürettiği Küçük Ölçekli Duvar Haritasını kullanmaktadırlar.   Küçük Ölçekli Duvar Haritası Satın Almak İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz

Küçük Ölçekli Duvar Haritası Baskı ve Kaplama Çeşitlerimiz

1 - Pvc Kaplı Küçük Ölçekli Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo halinde teslim edilir, kargo ile gönderilebilir)
2 - Pvc Kaplı Yapışkanlı Küçük Ölçekli Duvar Kağıdı Haritası: Özel Hp marka yapışkanlı harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo halinde teslim edilir, kargo ile gönderilebilir)
3 - Mantar - Fotoblok - Foreks Zeminli Küçük Ölçekli Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanır, sonra aynı haritanın zemini fotoblok (Mantar zemin) kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Üzerine harita iğnesi ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.
4 - Metal Sac Zeminli - Mıknatıslı Küçük Ölçekli Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanan haritanın zemini metal sac kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Üzerine mıknatıs ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.ilirsiniz.

Küçük Ölçekli Türkiye Duvar Haritası

KÜÇÜK ÖLÇEKLİ DUVAR HARİTASI

Küçük Ölçekli Dünya Duvar Haritası

KÜÇÜK ÖLÇEKLİ DUVAR HARİTASI

Küçük Ölçekli Duvar Haritası Nereden Alınır - Küçük Ölçekli Duvar Haritası Nerede Satılır - Küçük Ölçekli Duvar Haritası Satış - Firma İletişim Bilgilerimiz İçin Tıklayınız.

Küçük Ölçekli Duvar Haritası İndir - Küçük Ölçekli Duvar Haritası Download

Web sitemizdeki tüm Harita ve Atlasların Telif Hakları Ekvator Harita'ya aittir, hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde, kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz aşağıdaki site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

www.mapsharita.com/duvar-haritasi/kucuk-olcekli-duvar-haritasi