Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

BÜYÜK ÖLÇEKLİ DUVAR HARİTASI

Firmamız tam 14 yıldır Büyük Ölçekli Duvar Haritası çözümleri sunmaktadır, 2.000 den fazla firma ve 500'e yakın kamu kurumu firmamızın kendileri için özel olarak ürettiği Büyük Ölçekli Duvar Haritasını kullanmaktadırlar.   Büyük Ölçekli Duvar Haritası Satın Almak İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz

Büyük Ölçekli Duvar Haritası Baskı ve Kaplama Çeşitlerimiz

1 - Pvc Kaplı Büyük Ölçekli Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo halinde teslim edilir, kargo ile gönderilebilir)
2 - Pvc Kaplı Yapışkanlı Büyük Ölçekli Duvar Kağıdı Haritası: Özel Hp marka yapışkanlı harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo halinde teslim edilir, kargo ile gönderilebilir)
3 - Mantar - Fotoblok - Foreks Zeminli Büyük Ölçekli Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanır, sonra aynı haritanın zemini fotoblok (Mantar zemin) kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Üzerine harita iğnesi ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.
4 - Metal Sac Zeminli - Mıknatıslı Büyük Ölçekli Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanan haritanın zemini metal sac kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Üzerine mıknatıs ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.ilirsiniz.

Büyük Ölçekli Türkiye Duvar Haritası

BÜYÜK ÖLÇEKLİ DUVAR HARİTASI

Büyük Ölçekli Dünya Duvar Haritası

BÜYÜK ÖLÇEKLİ DUVAR HARİTASI

Büyük Ölçekli Duvar Haritası Nereden Alınır - Büyük Ölçekli Duvar Haritası Nerede Satılır - Büyük Ölçekli Duvar Haritası Satış - Firma İletişim Bilgilerimiz İçin Tıklayınız.

Büyük Ölçekli Duvar Haritası İndir - Büyük Ölçekli Duvar Haritası Download

Web sitemizdeki tüm Harita ve Atlasların Telif Hakları Ekvator Harita'ya aittir, hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde, kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz aşağıdaki site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

www.mapsharita.com/duvar-haritasi/buyuk-olcekli-duvar-haritasi