Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

TÜRKİYE DUVAR HARİTASI

Firmamız tam 14 yıldır Türkiye Duvar Haritası çözümleri sunmaktadır, 2.000 den fazla firma ve 500'e yakın kamu kurumu firmamızın kendileri için özel olarak ürettiği Türkiye Duvar Haritasını kullanmaktadırlar. Duvar Haritası kullanan müşterimizi genelde Detaylı Türkiye Duvar Haritası tercih etmektedirler. Ancak dilerseniz daha sade içeriği azaltılmış ve yazıları büyütülmüş Türkiye Duvar Haritalarımızıda büyük ebatlarda kullanabilirsiniz. Firmamızdan satın alacağınız Türkiye Duvar Haritası Türkiye'de bulabileceğiniz En Detaylı ve En Kaliteli Türkiye Duvar Haritasıdır.  Türkiye Duvar Haritası Satın Almak İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz

Türkiye Duvar Haritası Baskı ve Kaplama Çeşitlerimiz

1 - Pvc Kaplı Türkiye Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo halinde teslim edilir, kargo ile gönderilebilir)
2 - Pvc Kaplı Yapışkanlı Türkiye Duvar Kağıdı Haritası: Özel Hp marka yapışkanlı harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo halinde teslim edilir, kargo ile gönderilebilir)
3 - Mantar - Fotoblok - Foreks Zeminli Türkiye Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanır, sonra aynı haritanın zemini fotoblok (Mantar zemin) kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Üzerine harita iğnesi ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.
4 - Metal Sac Zeminli - Mıknatıslı Türkiye Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanan haritanın zemini metal sac kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Üzerine mıknatıs ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.ilirsiniz.

Siyasi Türkiye Duvar Haritası: 100 x 200 cm - 125 x 250 cm - 150 x 300 cm

TÜRKİYE DUVAR HARİTASI

Fiziki Türkiye Duvar Haritası

FİZİKİ TÜRKİYE DUVAR HARİTASI

Kahverengi - Eski Görünümlü - Eskitme Türkiye Duvar HaritasıTÜRKİYE DUVAR HARİTASI

Türkiye Duvar Haritası Nereden Alınır - Türkiye Duvar Haritası Nerede Satılır - Türkiye Duvar Haritası Satış - Firma İletişim Bilgilerimiz İçin Tıklayınız.

Türkiye Duvar Haritası İndir - Türkiye Duvar Haritası Download

Web sitemizdeki tüm Harita ve Atlasların Telif Hakları Ekvator Harita'ya aittir, hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde, kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz aşağıdaki site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

www.mapsharita.com/duvar-haritasi/turkiye-duvar-haritasi