Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

ASYA DUVAR HARİTASI

Firmamız tam 14 yıldır Asya Duvar Haritası çözümleri sunmaktadır, 2.000 den fazla firma ve 500'e yakın kamu kurumu firmamızın kendileri için özel olarak ürettiği Asya Duvar Haritasını kullanmaktadırlar. Duvar Haritası kullanan müşterimizi genelde Detaylı Asya Duvar Haritası tercih etmektedirler. Ancak dilerseniz daha sade içeriği azaltılmış ve yazıları büyütülmüş Asya Duvar Haritalarımızıda büyük ebatlarda kullanabilirsiniz. Firmamızdan satın alacağınız Asya Duvar Haritası Asya'de bulabileceğiniz En Detaylı ve En Kaliteli Asya Duvar Haritasıdır.  Asya Duvar Haritası Satın Almak İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz

Asya Duvar Haritası Baskı ve Kaplama Çeşitlerimiz

1 - Pvc Kaplı Asya Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo halinde teslim edilir, kargo ile gönderilebilir)
2 - Pvc Kaplı Yapışkanlı Asya Duvar Kağıdı Haritası: Özel Hp marka yapışkanlı harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo halinde teslim edilir, kargo ile gönderilebilir)
3 - Mantar - Fotoblok - Foreks Zeminli Asya Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanır, sonra aynı haritanın zemini fotoblok (Mantar zemin) kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Üzerine harita iğnesi ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.
4 - Metal Sac Zeminli - Mıknatıslı Asya Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanan haritanın zemini metal sac kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Üzerine mıknatıs ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.ilirsiniz.

Asya Duvar Haritası

ASYA DUVAR HARİTASI

Asya Duvar Haritası Nereden Alınır - Asya Duvar Haritası Nerede Satılır - Asya Duvar Haritası Satış - Firma İletişim Bilgilerimiz İçin Tıklayınız.

Asya Duvar Haritası İndir - Asya Duvar Haritası Download

Web sitemizdeki tüm Harita ve Atlasların Telif Hakları Ekvator Harita'ya aittir, hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde, kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz aşağıdaki site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

www.mapsharita.com/duvar-haritasi/asya-duvar-haritasi